Rådgiverne du vil ha med når det gjelder.
Vi er et nasjonalt team av erfarne rådgivere med bakgrunn som topp- og mellomledere, prosjekt- og salgsledere, strateger, digitaliseringsrådgivere, organisasjonspsykologer og forretningsutviklere. Bredden i erfaringen vår gjør at vi raskt forstår både helheten og de praktiske utfordringene bedrifter og ledere står i.
Når vi bygger laget vårt, ser vi etter mennesker som skaper tillit, utfordrer konstruktivt og står sammen med kunden når viktige beslutninger skal tas.
Vi er ekte «trusted advisors».
Hils på gjengen vår!
Teamleder og seniorrådgiver
ewy@evan-jones.no
+47 934 48 360
Seniorrådgiver og coach
bodil@evan-jones.no
+47 938 31 947
Seniorrådgiver og instruktør
knut@evan-jones.no
+47 959 76 255
Seniorrådgiver og coach
terje@evan-jones.no
+47 918 85 888
Cathrine Aarøe
Terje Monsen
Erling Mellemstrand
Thor O. Særsten
Seniorrådgiver
erling@evan-jones.no
+47 992 12 424
Rådgiver og instruktør
thor@evan-jones.no
+47 465 44 654
Rådgiver og instruktør
solveig@evan-jones.no
+47 911 15 108
Seniorrådgiver
ingjerd@evan-jones.no
+47 911 48 911
Wenche Årdal
Kontormedarbeider
wenche@evan-jones.no
+47 900 72 908
Stian Fuglset
Roger Årdal
Seniorrådgiver, leder for Oslo
stian@evan-jones.no
+47 994 49 978
Daglig leder og seniorrådgiver
roger@evan-jones.no
+47 901 87 816
Bodil Skjørestad
Ewy Myrhaugen
Terje Landmark
Knut Eriksen
Seniorrådgiver og instruktør
terje.monsen@evan-jones.no
+47 951 99 905
Seniorrådgiver
cathrine@evan-jones.no
+47 906 44 422
Ingjerd T. Sletner
Solveig Larsen
Over 20 år med arbeid som gir avkastning.
«Den beste måten å forutsi fremtiden din på – er å skape den selv», sa John Evan-Jones, gründeren av Evan-Jones International. En mann med en allsidig karriere – fra rockestjerne til organisasjonspsykolog og forfatter. Da Roger, eier og etablerer av Evan-Jones Norge, møtte han tilbake i 2000 år, var han solgt. John var dønn ærlig, han utfordret på en måte som skapte utvikling, resultater og som bidro til faktiske endringer. Fire år senere ble Evan-Jones International Norway etablert av Roger. John gikk bort i 2012, men hans filosofi lever videre i alt vi gjør.
Hva kundene våre sier:
Løsningen ligger ofte i det du prøver å unngå.
Av og til må vi pirke litt borti det ubehagelige for å få ting til å bevege seg. Innse hva som funker og ikke, ta de tøffe samtalene og se på egne styrker og svakheter. Herfra kan pila begynne å peke i riktig retning.
Men det er vanskelig å oppdage egne blindsoner. Noen ganger trenger man et blikk utenfra. Vi hjelper dere med å se helheten, samtidig som vi dykker ned i detaljene og tråkker opp løypa sammen med dere.
Metoden vi bruker, er vi stolte av. Vi kaller den for CoCreate Success™.
Noen av kundene våre: